Про нас

Рецептар є онлайн-сервісом, що здійснює пошук лікарських засобів та пропонує наявні аналоги за активною речовиною.

Метою діяльності онлайн-сервісу Рецептар є інформування суспільства про асортимент лікарських засобів, що пропонуються аптеками до продажу або замовлення, використовуючи мережу Інтернет, надання актуальної цінової пропозиції таких аптек, демонстрацію зовнішнього вигляду товарів, що пропонуються аптеками, та надання детальної інформації щодо таких товарів.

Всі торговельні марки, що розміщені на цьому сайті використовуються з некомерційною метою для демонстрації актуального асортименту товарів, продаж або замовлення яких здійснюються на веб-сайтах аптек через мережу Інтернет. Будь-які найменування лікарських засобів, найменування виробника та аптек, зображення лікарського засобу використовуються виключно з інформаційною метою. Пошук лікарських засобів здійснюється серед товарів, які розміщені в публічному доступі на веб-сайтах аптек та доступні для замовлення через мережу Інтернет.

Вартість лікарського засобу зазначається відповідно до даних, що розміщені в публічному доступі на веб-сайтах аптек.
Будь-які знижки, акції та спеціальні умови придбання встановлюються та виконуються безпосередньо аптеками, що здійснюють продаж таких товарів. Онлайн-сервіс Рецептар не перевіряє дійсність таких умов та наявність товару для продажу.

Відповідальність за якість та належність товарів несе виробник. Продаж лікарських засобів здійснюються аптеками відповідно до ліцензії.
Інформація щодо лікарських засобів, їх виробників, активні речовини, інструкцію до застосування тощо отримана та зазначається відповідно до Державного реєстру лікарських засобів www.drlz.kiev.ua

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед придбанням та застосуванням лікарського засобу, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем та обов’язково ознайомтеся з інструкцією до застосування такого лікарського засобу.

Ніщо на цьому сайті не має тлумачитися як рекомендації, поради, керівництво до дій або встановлення діагнозу та способу лікування. Інформація про лікарські засоби на онлайн-сервісі Рецептар надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Виключно лікар може прийняти рішення щодо призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.